خدمات دراپ شیپینگ سبدنو

مجموعه آنلاین سبدنو با افتخار برای اولین بار در ایران خدمات دامپزشکی ، شامل ارئه خدمات دامپزشکی و فروش محصولات مرتبط به دام کوچک و دام بزرگ را به صورت دراپ شیپینگ با شرکت ها و تولید کنندگان محصولات ایرانی در راستای حمایت از کالای ایرانی و ارئه خدمات نوین جهت رفاه حال مشتریان را ارئه دهد.

فرم درخواست همکاری دراپ شیپینگ

مشخصات(ضروری)

سبدنو شیپینگ

مزایای دراپ شیپینگ سـبدنـو | Drop shipping

برخی از همکاران ما در دراپ شیپینگ سـبـدنـو...

مدیریت سفارشات | Orders Management

ارائه خدمات مدیریت سفارشات به شیپرز

این امکان برای تمامی تولید کنندگان یا همان شیپرز ها داده میشود که تمامی درخواستها طبق SKU هر محصول با توجه به مدل ، سایز ، رنگ و تعداد و قیمت مصرف کننده طبق قوانین آن تولید کننده ارائه میشود، این حالت به تولید کننده این اطمینان را میدهد که زیر فروشی محصول انجام نمیشود و محصول طبق قوانین فروش تولید کننده به فروش می رسد.

مدیریت مالی سفارشات | Financial Management

مدیریت مالی سفارشات طبق قوانین

با توجه به نوسانات قیمت ارز در بازار و سختی که به دوش تولید کنندگان است را در این مدل فروش بتوانیم نقدونگی را در کوتاه ترین زمان ممکن بین بازه زمانی 15 الی 20 روز کاری تسویه کنیم تا همکاران در این صنعت تمرکز به کیفیت و کامل کردن سبد محصولات خود بپردازند.

مدیریت حمل و نقل | Transport Management

مدیریت حمل و نقل و کنترل هزینه ها

با توجه به افزایش هزینه های باربری و حمل و نقل خدمات دراپ شیپینگ سبدنو این امکان را به وجود آورده تا بتواند هزینه های جابجایی محصولات رو تا حد ممکن کمتر کند و تمامی درخواست ها را از طریق پلتفرمهای موجود مدیریت کند و درخواست ها را به سمت تولید کننده ارسال نماید و هزینه های به صورت پس کرایه با توجه به اندازه و وزن بار و یکی از راهای ارسال بار ( پست جمهوری اسلامی ، تیپاکس ، باربری ) با توجه به قوانین سبدنو ارسال نمایند.

اطمینان از کیفیت محصول | Ensuring Product Quality

اطمینان از کیفیت محصول به مشتری

یک تولید کننده با توجه به ساختار نگهداری و زمانی که برای تولید یک محصول فراهم میکنند در تلاش هستند که از بهترین مواد اولیه و با بهترین بسته بندی و بروز بودن محصول را به مشتریان خود ارسال کنید این روش بدون واسطه این امکان را فراهم می کند که محصول سالم و با بهترین کیفیت به دست مصرف کننده ارسال شود.

شفاف سازی | Clarification

شفاف سازی و عدم محدودیت

همکاران ما در سبدنو تلاش میکنیم که از تولید کنندگان کالاهی ایرانی در زمینه محصولات مرتبط و خدمات همکاران در صنف دامپزشکی حمایت کنیم که بتوانند محصولات و خدمات خود را به بهترین روش ممکن ارائه دهد.

مزایا شفاف سازی و عدم محدودیت : 

 1. مشخصات محصول ( نام ، وزن ، سایز ، رنگ ، نحوه و شرایط ارسال و…).
 2. ایجاد بهترین تولید محتوا برای محصول.
 3. ارئه محصول به سراسر کشور عزیزمان .
 4. مشخص کردن برند و حمایت از محصول و خدمات ارائه دهنده.

اطمینان دادن به مشتری | Reassuring The Customer

اطمینان مشتری ، خرید از تولید کننده

با خدمات دراپ شیپینگ سبدنو این امکان و اطمینان را برای مشریان فراهم میکنیم که مشتریان مستقیم از تولید کننده سفارش خود را دریافت میکنند ، در این روش واسطه گران نمیتوانند در قیمت و کیفیت محصول نظر غیر کارشناسانه خود را اعلام نمایند.

تبلیغات و تولید محتوا | Advertising and Content Production

تبلیغات محصولات با جدیدترین متد IT

با توجه به اینکه همکاران ما در مجموعه آنلاین سبدنو تخصص همگی در زمینه فناوری و اطلاعات IT می باشد با بهترین متد حال حاظر محصولات شما را برای کاربران معرفی و به رخ میکشانیم .

برخی از مدل تبلغات :

 1. تبلیغات بنری در سایت 
 2. تبلیغات در موتورهای جستجو ایرانی و خارجی
 3. تبلیغات کلیکی
 4. تبلیغات پیامکی و ایمیلی
 5. تبلیغات پلتفرمهای مجموعه سبدنو

خدمات رفاهی به مشتری | Customer Welfare Services

ارائه خدمات رفاهی به مشتریان

با توجه به تخصص و فعالیت بیش از 6 سال مجموعه سبدنو در سراسر کشور و به عنوان اولین پلتفرم خدمات و ارائه دهنده سرویس دراپ شیپینگ و گرفتن مجوزها از ارگانهای مربوطه قادر به ارائه سرویس های شامل موارد زیر جهت رفاه مشتریان می باشد.

با افتخار همکاری ما با شرکتهای :

 1. ارئه خدمات اقساطی به مشتریان .
 2. ارئه خدمات پستی آنلاین با ادراه پست جمهوری اسلامی ایران .
 3. ارئه خدمات پست تیپاکس و باربری کشور .
 4. ارئه خدمات داخلی با شرکت اسنپ .
 5. ارائه خدمات پشتیبانی چت آنلاین سبدنو .

فرم درخواست همکاری دراپ شیپینگ

مشخصات(ضروری)