پت شاپ آنلاین سبدنو در راستای تسهیل امر خرید اینترنتی و خرید تلفنی برای تمامی شهروندان اهوازی و در جهت کاهش سفرهای درون شهری و در نهایت کاهش ترافیک و آلودگی ناشی از بیماری کرونا و هوای شهر در سال 1395 شروع به فعالیت نمود. فروشگاه مجازی سبدنو با خدمات رسانی سریع و همچنین ارائه تنوع بالایی از بارکدهای کالایی اولین فروشگاه مجازی در شهر اهوازمی باشد. از ابتدای سال 1396 فروشگاه سبدنو اقدام به تقویت گسترده زیرساخت و اتخاذ استراتژی های نوین در زمینه فروش اینترنتی نمود. از آن جمله میتوان به طراحی سایت جدید و پیاده سازی اپلیکیشن موبایل اشاره نمود. همچنین در راستای کاهش زمان ارسال و خدمات دهی بهتر به مشتریان، ناوگان حمل و نقل خود را نوسازی و تقویت نمود. هموطنان در اقصی نقاط شهر اهواز میتوانند علاوه بر خرید اینترنتی، به صورت تلفنی نیز سفارش خود را ثبت نمایند و در کوتاهترین زمان سفارش خود را دریافت نمایند. به عنوان خدمات فروشگاه اینترنتی سبدنو میتوان به برگزاری جشنواره‌های فروش، ارائه تخفیفات خاص و همچنین ارسال رایگان کالا برای خریدهای بیش از دویست هزار تومان اشاره نمود. همچنین فروشگاه مجازی سبدنو در راستای سیاست‌های شهر و شهروند سالم ، توجه ویژه‌ای به بحث ارتقاء سلامت همشهریان گرامی دارد که برای این منظور اقدام به ساخت و تولید کلیپ‌های آموزشی ویدئویی و انتشار مطالب مفید و کاربردی در زمینه سلامت و سبک زندگی سالم در سایت و در کانال تلگرام رسمی فروشگاه اینترنتی سبدنو مینماید.

در حال حاضر خرید اینترنتی محصولات حیوانات خانگی در نرم افزار اپ فروشگاه اینترنتی سبدنو و سایت sabadno.com میسر و به سهولت انجام میپذیرد که به زودی سایر گروه های کالایی به این مجموعه اضافه خواهد شد. رویکرد این فروشگاه عرضه محصولات با کیفیت بالا از شرکت های معتبر با قیمت های مصوب وارد کنندگان و تولید کنندگان می‌باشد. هدف ما ارسال سریع با کیفیت ترین محصولات به تمامی نقاط ایران است . به گونه ای که دیگر شما نیاز به جستجو در مغازه های مختلف و اتلاف وقت خود ندارید.

پت شاپ آنلاین سبدنو به منظور ارایه محصولات غذایی حیوانات خانگی تاسیس گردیده است. فروشگاه آنلاین سبدنو تلاش دارد با کارکنان توانمند و با تلفیقی زیبا و کم نظیر از علم و تجربه فراتر از رقبا گام بردارد ، رسالت ما فروش محصولات حیوانات خانگی  با کیفیت و قیمت مناسب در سراسر ایران ، با رعایت اخلاق کسب و کار و مسئولیت های اجتماعی و حرکت در مسیر توسعه ی پایدار است ، همچنین مزیت رقابتی فروشگاه پت شاپ آنلاین سبدنو ارائه خدمات ارزان در نزدیکی محل سکونت مشتریان می باشد.

 

با تقدیم احترام – تیم سبدنو