خدمات آرایشگاه سگ و گربه در شهر اهواز

پیرایش و اصلاح موی سگ و گربه یکی از مواردی است که در نگهداری حیوانات خانگی اهمیت زیادی دارد. اصلاح موی حیوانات خانگی علاوه‌ بر اینکه ریزش مو و دردسرهای نظافت محیط را کاهش می‌دهد، باعث ایجاد زیبایی و پاکیزگی حیوان نیز می‌شود. علاوه‌ براین موجب کاهش تنش گرمایی، جلوگیری از گره خوردن و نمدی شدن موها ، کاهش احتمال درگیری های انگلی و بیماری های پوستی ، برس کشی آسانتر، کاهش تشکلیل گلوله های مویی در دستگاه گوارش (فقط گربه) و درکل سلامت پوست و موی حیوانات را بهبود می بخشد.

در انتخاب نژاد دقت فرمائید.

خدمات آرایش سگ نژاد کوچک

پیرایش و اصلاح موی سگ نژاد کوچک یکی از مواردی است که در نگهداری حیوانات خانگی اهمیت زیادی دارد. اصلاح موی حیوانات خانگی علاوه‌ بر اینکه ریزش مو و دردسرهای نظافت محیط را کاهش می‌دهد، باعث ایجاد زیبایی و پاکیزگی حیوان نیز می‌شود.

خدمات آرایش سگ نژاد بزرگ

پیرایش و اصلاح موی سگ نژاد بزرگ یکی از مواردی است که در نگهداری حیوانات خانگی اهمیت زیادی دارد. اصلاح موی حیوانات خانگی علاوه‌ بر اینکه ریزش مو و دردسرهای نظافت محیط را کاهش می‌دهد، باعث ایجاد زیبایی و پاکیزگی حیوان نیز می‌شود.

خدمات آرایش گربه و جوندگان

پیرایش و اصلاح موی گربه و جوندگان یکی از مواردی است که در نگهداری حیوانات خانگی اهمیت زیادی دارد. اصلاح موی حیوانات خانگی علاوه‌ بر اینکه ریزش مو و دردسرهای نظافت محیط را کاهش می‌دهد، باعث ایجاد زیبایی و پاکیزگی حیوان نیز می‌شود.

رزرو در کدام شهر می باشد؟

رزرو کلیه خدمات گرومینگ برای شهر اهواز و با نوبت دهی از یک روز قبل میباشد.

بله . خدمات آرایشگری پت رو میتوانید به صورت اقساطی انجام دهید فقط کافیه با شماره تلفنی که اسنپ پی فعال باشد استفاده کنید.

جای نگرانی نداره . در صورتی که به اشتباه گونه حیوان ( نژاد سگ ) و میزان اندازه گره مو ( گره زدایی و دیشدینگ ) و آیتم های دیگر که نیاز بوده ولی انتخاب نشده با تشخیص آرایشگر و موافقت شما قبل از هر اقدام مبلغ آن خدمات را به صورت نقد در همان محل پرداخت شود.
در صورت پرداخت و کنسل کردن کامل رزرو مبلغ 9 درصد کل مبلغ به دلیل مالیات کسر خواهد شد.
سبدنو هیچ گونه تعهدی درباره خدمات را نمیدهم به این دلیل که قرارداد ما با هرکدام از مجموعه ها فقط ارائه خدمات اینترنتی میباشد.