پت شاپ آنلاین سبدنو در راستای تسهیل امر خرید اینترنتی و خرید تلفنی برای تمامی شهروندان اهوازی و در جهت کاهش سفرهای درون شهری و در نهایت کاهش ترافیک و آلودگی ناشی از بیماری کرونا و هوای شهر در سال 1395 شروع به فعالیت نمود. #پت_شاپ_آنلاین_سبدنو با خدمات رسانی سریع و همچنین ارائه تنوع بالایی از بارکدهای کالایی اولین فروشگاه مجازی در شهر #اهواز می باشد. از ابتدای سال 1396 پت شاپ آنلاین سبدنو اقدام به تقویت گسترده زیرساخت و اتخاذ استراتژی های نوین در زمینه پت شاپ آنلاین نمود. از آن جمله میتوان به طراحی سایت جدید و پیاده سازی اپلیکیشن موبایل اشاره نمود. همچنین در راستای کاهش زمان ارسال و خدمات دهی بهتر به مشتریان، ناوگان حمل و نقل خود را نوسازی و تقویت نمود. هموطنان در بیشترین نقاط شهر اهواز میتوانند علاوه بر خرید آنلاین، به صورت تلفنی نیز سفارش خود را ثبت نمایند و در کوتاهترین زمان سفارش خود را دریافت نمایند. به عنوان خدمات فروشگاه آنلاین لوازم حیوانات خانگی سبدنو میتوان به برگزاری جشنواره‌های فروش، ارائه تخفیفات خاص و همچنین ارسال رایگان کالا برای خریدهای بیش از سی صد و پنجاه هزار تومان اشاره نمود. همچنین پت شاپ آنلاین سبدنو در راستای سیاست‌های شهر و شهروند سالم ، توجه ویژه‌ای به بحث ارتقاء سلامت همشهریان گرامی دارد که برای این منظور اقدام به ساخت و تولید کلیپ‌های آموزشی ویدئویی و انتشار مطالب مفید و کاربردی در زمینه سلامت و سبک زندگی سالم در سایت و در کانال تلگرام و اینستگرام رسمی پت شاپ آنلاین سبدنو مینماید.

در حال حاضر خرید آنلاین محصولات حیوانات خانگی (پتشاپ) در نرم افزار اپ پت شاپ سبدنو و سایت sabadno.com میسر و به سهولت انجام میپذیرد که به زودی سایر گروه های کالایی به این مجموعه اضافه خواهد شد. رویکرد این پتشاپ عرضه محصولات با کیفیت بالا از شرکت های معتبر با قیمت های مصوب وارد کنندگان و تولید کنندگان ایرانی از قبیل شرکت نوتری پت ، شایر ، مفید می‌باشد. هدف ما ارسال سریع با کیفیت ترین محصولات به تمامی نقاط ایران است . به گونه ای که دیگر شما نیاز به جستجو در مغازه های مختلف و اتلاف وقت خود ندارید.

#پت_شاپ_آنلاین_سبدنو به منظور ارایه محصولات غذایی حیوانات خانگی تاسیس گردیده است. پتشاپ آنلاین سبدنو تلاش دارد با کارکنان توانمند و با تلفیقی زیبا و کم نظیر از علم و تجربه فراتر از رقبا گام بردارد ، رسالت ما فروش محصولات حیوانات خانگی  با کیفیت و قیمت مناسب در سراسر ایران ، با رعایت اخلاق کسب و کار و مسئولیت های اجتماعی و حرکت در مسیر توسعه ی پایدار است ، همچنین مزیت رقابتی پت شاپ آنلاین سبدنو ارائه خدمات ارزان در نزدیکی محل سکونت مشتریان می باشد.