اپلیکیشن سبدنو

پیشنهاد غذا، آموزش و خدمات و تخفیف های ویژه را در اپلیکیشن اندروید پت شاپ سبدنو تجربه نمایید. برای دانلود اپ پت شاپ سبدنو به روی لینک دلخواه خود کلیک نمایید.

اپلیکیشن IOS هم به زودی…

سبدنو

سبک زندگی پت

اپلیکیشن پت شاپ سبدنو ، بزرگترین پت شاپ آنلاین است که می تونین همه نیاز‌های دلبندتون رو(سگ، گربه، جونده و پرنده) فقط با یک کلیک سفارش بدین و کمترین زمان ممکن تحویل بگیرین. برای دانلود اپلکیشن اندروید زیر میتوانید از لینکهای زیر استفاده کنید.

خرید ملزومات پت

با امکان ارسال سریع

فروشگاه پت‌ شاپ سبدنو با داشتن طیف وسیعی از کالاهای گوناگون پت شامل: غذای خشک، غذای تر، آرایشی و بهداشتی، سلامت پت و … در دسترس شما در اپلیکیشن است. شما با تخفیف‌های بسیار عالی میتونید از فروشگاه خرید کنید و در سریعترین زمان ممکن سفارش خود را دریافت نمایید.

پروفایل خدمات به شما

خدمات ارائه شده در پت شاپ سبدنو

اپلیکیشن پت شاپ سبدنو ، یک پروفایلی قدرتمند برای کاربران عزیز ساخته تا شما عزیزات بتوانید بهترین خدمات رو در کوتاه ترین زمان و ساده ترین راه استفاده کنید ، خدمات شامل ویرایش پروفایل ، علاقمندی ، تاریخچه خرید ، پیشنهاد ویژه ، سامانه چت آنلاین سبدنو می باشد.

کد تخفیف و نحوه پرداخت

خرید با کد تخفیف ویژه و راحتی پرداخت

شما میتوانید در اپلیکیشن سبدنو از تخفیفات ویژه که در مراسمات و زمانهای خواص اصلاع رسانی میشود استفاده کنید و شویه پرداخت خود را به دو روش پرداخت آنلاین و کارت به کارت انتخاب کنید و از خرید خودتون لذت ببرید.

ایران در دستانت

هر جای ایران باشی ما کنار شما هستیم

همکاران ما در واحد فنی مجموعه سبدنو برای بهبود  اپلیکیشن پت شاپ سبدنو ، به صورت روزانه در حال تکمیل تمامی استانهای کشور در سایت هستند که هر جای ایران باشی پت شاپ در دستانت باشد ، انتخابی نو ، خریدی نو از سبدنو .

رایگان چت کن

سامانه چت آنلاین سبدنو

برای بهبود کیفیت سامانه چت آنلاین را در بستر سرورهای خودمان در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم تا بتوانیم به راحتی با هم در ارتباط باشیم و پاسخگو شما در کوتاه ترین زمان ممکن باشیم ، مریم ، روشنا و شروین در واحد فروش آمده پاسخویی به شما هستند.