مزرعه تولید و پرورش پلادیوم استاد

باشگاه تولید و پرورش اسب پلادیوم استاد با مدیریت جناب مهندس مظاهری با زمینی به مساحت 000 متر مربع دارای 25 سالن با 000 واحد اصطبل به عنوان اولین و تنها ترین مرکز مکانیزه پرورش اسب استان خوزستان که مجهز به سیستم اطفاء حریق، محیطی زیبا و طراحی منحصر به فرد می باشد.

در تاریخ 00 شهریورماه 1401 با حضور مسئولان دولتی افتتاح شد و این مرکز این افتخار را کسب کرد تا به اصلاح نژاد اسب های کشور بپردازد و خدمت خود را در این زمینه آغاز کند.

 

در این باشگاه 00 راس سیلمی، 00 اسب کورسی، 00 مادیان آبستن، 0 کره ی یک ساله و 0 کره ی شش ماهه نگهداری می شود.

 

همچنین در این باشگاه 0 مانژ برای تمرین اسب ها نیز در نظر گرفته شده است. محیط مناسب و سالم  و وجود مربی با تجربه همه از جمله مواردی است که باعث استقبال اسبداران محترم از این مرکز شده است که اسب های خود را در این باشگاه نگهداری کنند .

 

آدرس باشگاه به شرح زیر می باشد:

خوزستان ، اهواز ، …

مزرعه تولید و پرورش پلادیوم استاد

معرفی پلادیوم استاد

مزرعه پروش و تکثیر اسب عرب پلادیوم استاد در سال 1399 با مجوز رسمی از سازمان مربوطه و منابع طبیعی استان فارس با مساحت بیش از ۱۰۰۰۰ مترمربع آغاز به ساخت‌وساز نمود. مزرعه ی ماهان اولین، زیباترین و مجهزترین مزرعه‌ی پروش اسب در استان خوزستان است. مجموعه پانسیون و پرورش پلادیوم استاد به لطف و عنایت خداوند متعال در اوایل سال ۱۳۹9 با مدیریت آقای حسین مظاهری فعالیت خود را به‌صورت رسمی آغاز نمود

Palladium Ostad Arab horse breeding farm started construction in 2019 with an official license from the relevant organization and natural resources of Fars province with an area of more than 10,000 square meters. Mahan farm is the first, the most beautiful and the most equipped horse breeding farm in Khuzestan province. Ostad Palladium boarding and breeding complex, by the grace and favor of Almighty God, officially started its activity in the beginning of 2019 under the management of Mr. Hossein Mazaheri.

بدأت مزرعة بالاديوم أستاد العربي لتربية الخيول في عام 2019 بترخيص رسمي من المنظمة والموارد الطبيعية ذات الصلة في محافظة فارس بمساحة تزيد عن 10000 متر مربع. مزرعة ماهان هي مزرعة تربية الخيول الأولى والأجمل والأكثر تجهيزًا في مقاطعة خوزستان. بدأ مجمع أستاد بلاديوم للصعود والتربية ، بحمد الله وصالحه ، نشاطه رسميًا في بداية عام 2019 تحت إدارة السيد حسين مظاهري.

نگهداری اسب

محيطي آرام ، زيبا و استاندارد و با استفاده از مربیان مجرب این رشته شروع به فعاليت نموده و آماده ارائه خدمات (پانسيون ، آموزش و مشاوره) به سوارکاران در کلیه رده‌های سنی در سطوح مبتدی تا پیشرفته وقهرماني می باشد.

آموزش سوارکاری

کلاسهای آموزشی باشگاه به صورت خصوصی و نیمه خصوصی تحت نظر مربیان مجرب در سطوح مبتدی تا پیشرفته وقهرماني برگزار می‌شود

تعلیم اسب

تعلیم اسب توسط مربیان مجرب و با سابقه ی ما با آخرین متد تعلیم اسب صورت میگیرد.