کمپانی مونلو در 2001 تأسیس شد و دفتر مرکزی آن در منطقه کوهستانی ایالت ریو گرانده دو سول ، در شهر گاریبالدی در کشور برزیل، قرار داشت. با هدف برآوردن تمام نیازهای حیوانات خانگی و سرپرستان آنها در بازار غذای حیوانات خانگی.

این شرکت علاوه بر تولیدات با کیفیت غذای پت ، به محیط زیست توجه ویژه داشته و در استفاده از بسته بندی های قابل بازیافت و استفاده از انرژی های تجدید پذیر شناخته شده است

کنترل کیفیت محصولات Nutrire از توسعه تأمین کننده ، تولید و فرآیندهای لجستیک شروع می شود و فقط در خانه حیوان خانگی به پایان می رسد. مواد اولیه مورد استفاده در معرض تجزیه و تحلیل دقیق آزمایشگاهی انجام شده توسط آزمایشگاه شرکت و سایر آزمایشگاههای انجام شده توسط وزارت کشاورزی ، دامداری و تأمین مواد غذایی است که ایمنی کامل محصولات مارک Nutrire را تضمین می کند.

مونلو در تهیه غذای پت بر اساس عطر و طعم دلپذیر ، عدم استفاده از طعم دهنده های مصنوعی ، و استفاده از سدیم به مقدار کم را در نظر گرفته است. تمامی محصولات تهیه شده حاوی آنتی اکسیدان و مجموعه کاملی از ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز پت برای افزایش طول عمر و بهبود کیفیت زندگی آن هاست .

تمامی محصولات حاوی عصاره گیاهی در کاهش بوی مدفوع پت و حاوی پروبیوتیک برای حفظ سلامت روده و جذب بهینه مواد غذایی است .

این شرکت در 3 قاره حضور دارد و به بیش از 30 کشور جهان صادرات دارد.

این کارخانه شامل لاین های مختلف زیر میباشد
HIGH PREMIUM
(مونلو سلکت)
PREMIUM ESPECIAL
(مونلو)
PREMIUM
(بیربو)